Дистанційне навчання

В ЗП(ПТ)О організований освітній процес за дистанційною формою здобуття освіти згідно з Положенням про дистанційне навчання (наказ МОН №466 від 25 квітня 2013р.), листів МОН «Щодо організованого завершення навчального року в закладах професійної (проф.-тех.) освіти в період карантину» (№№ 1/9-172 від 23 березня 2020р., 1/9-177 від 26 березня 2020р., 1/9-200 від 04 квітня 2020р.), «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року (№ 1/9-213 від 16 квітня 2020р.) та інших рекомендацій МОН, Департаменту освіти і науки, НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, щодо організації дистанційного навчання.

Викладачі, майстри в/н створили на своїх блогах сторінку «Дистанційне навчання», на яких використовуються різні електронні сервіси, та згідно розкладу уроків, проводяться уроки.

  1. С.В.Михайлов, директор, викладач предмета "Захист Вітчизни"
  2. Н.Г.Голя, заступник директора, викладач економічних дисциплін
  3. П.І.Кенц, заступник директора, викладач української мови та літератури
  4. Л.І.Андрєєва, методист 
  5. Г.Д.Пастощук, практичний психолог
  6. Т.І.Кот, викладач спеціальних дисциплін
  7. Ж.С.Шевчук, викладач хімії, біології
  8. Л.Г.Гловюк, викладач фізики
  9. О.В.Водяна, викладач історії та правознавства
  10. В.П.Субачев, викладач предмета "Захист Вітчизни"
  11. О.В.Нагребельний, викладач фізичної культури
  12. І.А.Галкін. викладач фізичного виховання
  13. О.В.Хоманець, викладач української мови та літератури
  14. Л.В.Лужняк, викладач інформатики
  15. І.В. Луцюк, викладач іноземної мови
  16. Т.В.Зоріна, викладач іноземної мови
  17. Л.М.Войтюк, викладач математики
  18. А.С.Кшановська, викладач зарубіжної літератури
  19. Н.В.Бик, викладач технологій
  20. О.М.Дражниця, викладач спеціальних дисциплін
  21. Ю.В.Смучок, викладач спеціальних дисциплін
  22. О.М.Ластовецький, викладач спеціальних дисциплін
  23. О.В.Бобровський, викладач спеціальних дисциплін
  24. О.В.Лівшун, викладач спеціальних дисциплін
  25. С.С.Сніщук, викладач спеціальних дисциплін
  26. В.В.Голя, викладач спеціальних дисциплін, майстер в/н
  27. А.С.Козловська, майстер в/н
  28. М.Г.Симоненко, майстер в/н
  29. В.Е.Янов, майстер в/н
  30. В.П.Кашперський, майстер в/н
  31. І.Д.Галкіна, майстер в/н
  32. О.А.Лук'янчук, майстер в/н
  33. А.С.Лук'янчук, майстер в/н
  34. Г.І.Сірман, майстер в/н
  35. Е.М.Пеліховська, майстер в/н
  36. О.М.Жуковська, майстер в/н
  37. М.С.Фльонс, майстер в/н
  38. О.П.Водяний, керівник гуртка