Конкурси і олімпіади

В листопаді-грудні  у ВПУ №4 м. Хмельницького цікаво та змістовно пройшли уроки пам'яті до Дня гідності та свободи та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні представили свої проекти, презентації, поезію, малюнки, плакати. Виступили із доповідями, підготували реферати, оформили  художньо-іллюстраційні виставки.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

На виконання Указу Президента України, Положення про Міжнародний конкурс в навчальному закладі були проведені  I етап XV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Команда ВПУ№4 гідно виступила на II етапі конкурсів , виборовши на конкурсі П.Яцика 2 місце (Мелентьєва Аліна, 2 курс) , 10 місце (Матвієнко Сергій,3 курс) та 4-ті місця на конкурсі ім. Т.Шевченка(Мелентьєва Аліна,2 курс; Семененко Мирослава, 3 курс). До участі в конкурсах учнів готували викладачі: Кшановська А.С. і Кенц П.І.