Наші досягнення

Результатом праці педагогів та учнів  у 2020/2021 навчальному році є призові місця в заходах змагальницького  характеру:

Педагоги:

Обласні заходи:

-               

виставка декоративно-прикладного мистецтва «Рай розвився, син Божий народився» серед учнів та працівників ЗПО, номінація «Вертепи» - ІІ місце;

-               

конкурс проєктів з предмета «Охорона праці», категорія «Скрайбінг», презентація «Реагування на надзвичайні ситуації (пожежна безпека, електробезпека, безпека в умовах пандемії), Смучок Ю.В.-  ІІ місце;

-               

конкурс на краще репортажне відео «Нова преса»,  Луцюк І.В - ІІІ місце;

-               

виставка-конкурс «Диво-писанка» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти номінація «Сучасна писанка», Козловська  А.С. - ІІІ місце;

-               

заочний конкурс авторів-гумористів «Власні усмішки» серед учнів та працівників ЗПО, Зорів Валентина - І місце;

-               

конкурс «Кращий електронний освітній ресурс» методичної служби», номінація «Методичний супровід професійного розвитку педагогічних працівників», Андрєєва Л.І.  - І місце.

-               

конкурс ансамблів народних інструментів, духових оркестрів та

вокально-інструментальних  ансамблів «На хвилях гармонії»  серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, номінація  «Духові  інструменти» (ансамблі) Водяний О.П.диплом І ступеня;

-      

номінація «Ансамблі народних інструментів», Водяний О.П.  - диплом ІІ ступеня.

 

-               

ХІІ  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», номінація «Модернізація змісту  П(ПТ)О в умовах євроінтеграції України, тема проекту «Психологічний супровід учасників освітнього процесу ЗП(ПТ)О в умовах сучасних соціально-економічних трансформацій», Пастощук Г.Д. – Золота медаль.

Учні:

Обласні заходи:

-               

конкурс «Омріяна юність» серед учениць З(ПТ), номінації «Захоплення і мрії», «Біографічний нарис», Буценовська Агнес - І місце;

-               

конкурс читців «Шевченко з нами», номінація «Твори Шевченка» (проза, поезія),  Дядик Олександр - ІІІ місце;

-               

конкурс «Лідер року», Пастернак Андрій - ІІІ місце;

-               

онлайн-конкурс на кращий учнівський проєкт «Я крокую до

майстерності», напрям «Ландшафтний дизайн», Колосовський Максим, Ларіонов Владислав, Сорочинський Євгеній - диплом І ступеня;

-               

заочний літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти), Вільчинський Юрій - диплом ІІІ ступеня;

-               

обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно

ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів  ЗП(ПТ)О, номінація «Писанкарство», Нагородняк Максим - ІІ місце;

         Фестиваль професій серед учнів  ЗП(ПТ)О в рамках профорієнтаційного соціального проєкту «Розвиток професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини»:

-               

«Столяр будівельний», Рудчук Роман (214гр.) - ІІІ місце;

-               

«Автослюсар», Ярощук Ярослав (213) -  ІV місце.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Штукатур», Сокальський Сергій - ІІІ місце.

_______________________________________________________________________________________________________________                              

  Результатом праці педагогів та учнів є призові місця за участь в обласних заходах:

Конкурс проєктів з предмета «Охорона праці», категорія «Скрайбінг», презентація «Реагування на надзвичайні ситуації (пожежна безпека, електробезпека, безпека в умовах пандемії), керівник Смучок Ю.В. – ІІ місце

Конкурс на краще репортажне відео «Нова преса» (307 гр.) – ІІІ місце

Конкурс «Омріяна юність» серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти, номінації «Захоплення і мрії» - І місце,  «Біографічний нарис»,  Бужановська  Агнес – ІІІ місце

Конкурс читців «Шевченко з нами», номінація «Твори Шевченка» (проза, поезія), Дядик Олександр – ІІІ місце

Конкурс «Лідер року» (лідери учнівського самоврядування), Пастернак Андрій – ІІІ місце

Конкурс «Співоче Поділля» керівник  Водяний О.П. – ІІІ місце

Конкурс «КВК» керівник  Водяний О.П. – ІІІ місце

Конкурс «Витинанки, вертепи» керівники  Козловська А.С,

Смучок Ю.В.. – ІІІ , ІІ місця

Конкурс «На хвилях гармонії» керівник  Водяний О.П. – І , ІІ місця

Конкурс «Писанки, вишивки» керівник  Козловська А.С – ІІ, ІІІ місця

Конкурс «Власні усмішки» Ольховська В.І.– ІІ місце

 

Конкурси фахової майстерності  з професій:

-               

«Столяр будівельний», Рудчук Роман (214гр.) – ІІІ місце

-               

«Штукатур», Сокальський Сергій (304) – ІІІ місце

-               

«Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», Ярощук Ярослав (213) – ІV місце

Золота медаль колективу Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

___________________________________________________________________________________

Участь педагогів в обласних,всеукраїнських,міжнародних заходах змагальницького характеру.

Участь учнів в обласних,всеукраїнських заходах змагальницького характеру.