Педагогічний колектив


         Високий рівень освітнього процесу забезпечують 56 інженерно-педагогічних працівників (13 викладачів, 23 майстри виробничого навчання), які  в постійному пошуку, спрямованому на оновлення змісту і форм організації професійного навчання, впроваджують в освітній  процес сучасні інноваційні технології, передовий педагогічний досвід, досягнення науково-технічного прогресу.

 Серед них  10 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 - педагогічне звання «викладач-методист», 4 - «старший викладач», у  12 майстрів в/н вищий тарифний розряд та педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії», 1 - «майстер виробничого навчання  ІІ категорії», 7 працівників – відмінники освіти України.

Серце і душу віддають педагоги своїм вихованцям, більшість працюють понад 20, 25  років. 60% є випускниками нашого закладу освіти.

 Колектив однодумців об’єднаний єдиною науково-методичною проблемою «Упровадження компетентнісного підходу в освітній процес шляхом використання сучасних технологій».

______________________________________________________________________________

Викладачі

1. Бобровський О.В. - викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

2. Водяна Оксана Володимирівна - викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст вищої категорії»

3. Войтюк Лариса Миколаївна - викладач загальноосвітньої підготовки , «спеціаліст вищої категорії»                     

4. Галкін Ігор Анатолійович –викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст першої категорії»

5. Гловюк Лілія Григорівна – викладач загальноосвітньої підготовки «спеціаліст другої категорії»

6. Дражниця Олена Миколаївна  -   викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії» 

7. Кот Тетяна Іванівна - викладач професійно-теоретичної підготовки  , «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

8. Кшановська Антоніна Станіславівна –викладач загальноосвітньої підготовки , «спеціаліст вищої категорії»,

9. Ластовецький Олександр Миколайович - викладач професійно-теоретичної підготовки , «спеціаліст вищої категорії» 

10. Луцюк Ірина Василівна - викладач загальноосвітньої підготовки,  «спеціаліст вищої категорії»                     

11. Нагребельний Олег Вікторович - керівник фізичного виховання,викладач, «спеціаліст першої категорії»

12. Субачов Валерій Петрович – викладач загальноосвітньої підготовки, спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

13. Хоманець Олена Володимирівна -викладач загальноосвітньої підготовки , «спеціаліст першої категорії»

14. Шевчук Жанна Станіславівна  - викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст вищої категорі

________________________________________________________________________________________________

 

Майстри виробничого навчання

1. Бик Ніна Василівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; 13 тарифний розряд

2. Галкіна Ірина Денисівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

3. Голя Володимир Володимиров - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд

4. Дячук Віталій Михайлович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

5. Дячук Олег Віталійович Михайлович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; 13 тарифний розряд

6. Козловська Аліна Сергіївна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; 13 тарифний розряд

7. Круць Тетяна Володимирівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

8. Комар Андрій Григорович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

9. Кашперський Василь Петрович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

10. Кухар Петро Васильович - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

11. Літвінов Юрій Михайлович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; 12 тарифний розряд

12. Лук’янчук Ольга Антонівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

13. Лук’янчук Анатолій Сергійович - майстер в/н професії «Муляр; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

14. Налепа Володимир Володимирович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання ; 11 тарифний розряд.

15. Омельчак Юрій Миколайович - майстер в/н професії  "електрозварник ручного зварювання"; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання 2 категорії»

16. Пеліховська Емілія Миколаївна - майстер в/н професії «Монтажник систем утеплення будівель»; найвищий тарифний розряд

17. Побережний Іван Васильович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

18. Рожняк Максим Ігорович - майстер в/н професії  "електрозварник ручного зварювання"; 11 тарифний розряд.

19. Спірідов Петро Борисович - майстер в/н професії «Муляр; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

20. Симоненко Марія Георгіївна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

21. Сірман Ганна Іванівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

22. Смучок Юрій Васильович- майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; 12 тарифний розряд

23. Янов Віктор Едуардович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

____________________________________________________________________________________________