Педагогічний колектив


            Освітній процес забезпечують 16 викладачів, 24 майстри виробничого навчання. З них 3 викладачів з педагогічним званням  «старший викладач», -  10  - вища категорія, 4 - перша, 1 - друга, 1 -  спеціаліст; 15 майстрів виробничого навчання   з педзванням  «майстер в/н І категорії», 1 - педагогічне звання «майстер в/н ІІ категорії», 19 майстрів з найвищим тарифним розрядом, 4 - 13 тарифний розряд, 2 -  11 тарифний розряд. Відмінники освіти України  - 6 педагогів.

Викладачі

1. Бобровський О.В. - викладач спеціальних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

2. Водяна Оксана Володимирівна - викладач суспільних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії»

3. Войтюк Лариса Миколаївна - викладач математики, «спеціаліст вищої категорії»                     

4. Галкін Ігор Анатолійович – викладач фізичного виховання, «спеціаліст першої категорії»

5. Гловюк Лілія Григорівна – викладач фізики, «спеціаліст»

6. Дражниця Олена Миколаївна  -   викладач викладач спеціальних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії» 

7. Зоріна Тетяна Володимирівна – викладач іноземної мови, «спеціаліст»

8. Кот Тетяна Іванівна - викладач спеціальних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

9. Кшановська Антоніна Станіславівна – викладач зарубіжної літератури, «спеціаліст вищої категорії»,

10. Ластовецький Олександр Миколайович - викладач спеціальних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії»

11. Лужняк Людмила Володимирівна - викладач інформатики, «спеціаліст першої категорії»

12. Луцюк Ірина Василівна - викладач іноземної мови,  «спеціаліст вищої категорії»                     

13. Нагребельний Олег - викладач фізичного виховання, «спеціаліст першої категорії»

14. Субачов Валерій Петрович – викладач захисту Вітчизни, спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

15. Хоманець Олена Володимирівна – викладач української мови та літератури, «спеціаліст першої категорії»

16. Шевчук Жанна Станіславівна  - викладач хімії та біології, «спеціаліст вищої категорії»

 

Майстри виробничого навчання

1. Бик Ніна Василівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; 13 тарифний розряд

2. Галкіна Ірина Денисівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

3. Говорова Тетяна Василівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

4. Голя Володимир Володимиров - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд

5. Дячук Віталій Михайлович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

6. Дячук Олег Віталійович Михайлович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; 13 тарифний розряд

7. Жуковська Ольга Миколаївна Михайлович - майстер в/н професії «Монтажник систем утеплення будівель»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

8. Козловська Аліна Сергіївна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; 13 тарифний розряд

9. Круць Тетяна Володимирівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

10. Комар Андрій Григорович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

11. Кашперський Василь Петрович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

12. Кухар Петро Васильович - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

13. Личак Олександр Володимирович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; 13 тарифний розряд

14. Лук’янчук Ольга Антонівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

15. Лук’янчук Анатолій Сергійович - майстер в/н професії «Муляр; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

16. Пеліховська Емілія Миколаївна Михайлович - майстер в/н професії «Монтажник систем утеплення будівель»; найвищий тарифний розряд

17. Побережний Іван Іванович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд

18. Побережний Іван Васильович - майстер в/н професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

19. Підкоморний Олексій Олексійович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; 11 тарифний розряд

20. Спірідов Петро Борисович - майстер в/н професії «Муляр; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

21. Симоненко Марія Георгіївна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

22. Сірман Ганна Іванівна - майстер в/н професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

23. Фльонс Михайло Станіславович - майстер в/н професії «Муляр; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

24. Янов Віктор Едуардович - майстер в/н професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання»; найвищий тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»