Учнівське самоврядування

 Діяльність органів учнівського самоврядування ВПУ №4 регламентується нормативно -  правовими документами: Конституцією України, Всесвітньою декларацією прав дитини, Законами України: «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про громадські організації» та ін. Рада учнівського самоврядування співпрацює з адміністрацією, педагогами, батьками, громадськими організаціями у реалізації основних завдань: різнобічний розвиток, самовдосконалення, реалізація життєвих планів на благо учнів училища, суспільства. Забезпечення і захист прав та інтересів учнів, формування в учнів почуття відповідальності, свідомого ставлення до громадських обов’язків. Розвиток лідерських здібностей.

Президент Ради учнівського самоврядування училища учень 110 групи Ляшук Богдан, відповідальні за діяльність комітетів: науки і освіти, соціальної політики і праці, зв’язків з громадськістю, прес – центру, гуртків за інтересами ведуть контроль за відвідуванням учнями занять, беруть активну участь у художнїй самодіяльності училища, конкурсах: «Веселі усмішки«, «Нова преса», «Час молоді», , «Виставці вертепів та витинанок», «Співоче Поділля», «Моральний вчинок», Дня Збройних сил України, Новорічних свят, святкового концерту до Дня працівника освіти. Допомагають викладачам у підготовці предметних тижнів, тематичних вечорів. Оргшанізовують заходи до Дня Захисника України, Дня Св. Валентина та Міжнародного жіночого Дня. Беруть активну участь у Всеукраїнській акції « Зробимо Україну чистою». Рада учнівського самоврядування була активною у проведенні заходів до 25 - річниці революції на граніті та Дня Захисника України,активно бере участь в акції « Подаруй тепло солдату», «Допомога дітям з Донецька та Луганська».

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

          Мій мальовничий будівельний край – моя Хмельниччина.

Революція Гідності, події Євромайдану змушують нас звернути увагу на невід’ємну якість нашого суспільства, як патріотизм. Він, викуваний Майданом, спонукає молодь нашого міста та всієї України до творчих проектів в різних галузях виробництва в тому числі в будівельній.          

Професійна людина, а це золотий фонд країни, яка зможе себе реалізувати професійно, є патріотом. Сьогодні ми навчаємося у вищому професійному училищі №4 міста Хмельницького за професією штукатур;лицювальник-плиточник;маляр та слюсар з ремонту автомобілів;електрозварник ручного зварювання і  нас, як майбутніх фахівців зацікавила діяльність групи молодих патріотів об’єднання «Другий фронт», утвореної під час подій на Майдані в Україні. Вони займаються виставками, різними експозиціями, пов’язаними із подіями в Україні. Марія та Єгор виражають засобом мистецької боротьби стріт-артом своє ставлення до подій в Україні, роблять міста Донецьк, Камянець-Подільський, Хмельницький яскравими, розписуючи будинки. Одним із волонтерів цього молодого об’єднання, що натхненно висловлює свій світогляд та громадянську позицію є наш випускник Бакалець Максим.

Мріємо про те,що у майбутньому будівлі в нашої Хмельниччини та інші споруди України стануть такими емоційно жвавими, будуть заворожувати своїми народними та казковими мотивами. Фантастичними образами, що переносять у світ уяви, створюють веселий настрій та вражають легкістю сприйняття. І ми – будівельники професіонали можемо перевтілити будівлі нашого міста в естетичний, комфортний, затишний для мешканців та привабливий арт-шедеврами край.

          Учні 114,112 групи Кондратюк Олег,Сакалош Антон.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 З 21-23 вересня лідер учнівського самоврядування Ляшук Богдан взяв активну участь у зльоті ХОРУС. Цікаві проекти, флешмоб, квест, ігри, тренінги були пізнавальними та захоплюючими. Цікаві зустрічі та важливий досвід презентації своїх ідей, проектного менеджменту допомогли усвідомити необхідність розбудови держави на грунті гармонізації соціального, економічного та екологічного складників.