Учням та батькам

Цілеспрямована робота педагогічного колективу довела, що при взаємодії всіх ланок навчально-виховного процесу, учні, які здавалося б, не належать до «золотої молоді», отримують широку загальну освіту, вчаться бути самодостатніми в суспільстві, намагаються себе реалізувати. Протягом 2010 - 2011 років  учні були призерами обласних олімпіад із загальноосвітніх дисциплін. ІІ місце посіли учні  нашого навчального закладу в олімпіадах з хімії, історії, математики, української мови та літератури, ІІІ місце в Міжнародному літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка. Учні училища - дипломанти Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

Президент учнівського самоврядування училища посів І місце серед учнів ПТНЗ області у конкурсі «Лідер 2011 року», вихованці були і залишаються переможцями обласної спартакіади серед професійно - технічних навчальних закладів, обласних конкурсів «Молодь за здоровий спосіб життя», КВН «ЮІР», в профорієнтаційних конкурсах агітбригад, в конкурсах «Омріяна юність», «Кращий за професією».

В училищі впроваджено систему матеріального заохочення учнів за їх успіхи у навчанні, за активну громадську та наукову діяльність - отримання премії директора, перехідного кубка, цінних подарунків, впроваджено у практику учнівського самоврядування рейтинг груп.

В училищі реалізовуються проекти «Кращий кабінет», «Краща майстерня», «Створення електронного та читального залу бібліотеки» , «Реконструкція їдальні».

Ваше бажання та наші можливості –

шлях до успішної кар’єри.