Зовнішнє незалежне оцінювання

Творчість, інноваційний стиль діяльності, готовність до дослідницької та експериментальної роботи, самовдосконалення,співпраця учителя і учня, виховання громадянина – патріота України – кредо педагогічного колективу.

Це допомагає у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, організації такої освітньої діяльності, особливістю якої є впровадження інноваційних технологій та методів навчання. Успішно функціонує екологічний центр, кабінет, обладнаний сучасними засобами навчання з інтерактивною дошкою, комп’ютерний клас, підключений до мережі  Інтернет, кабінети математики, матеріалознавства, спецтехнології, української мови та літератури, історії і правознавства, іноземної мови, хімії, фізики, бібліотека. Предметні тижні, факультативні заняття, консультації, літературно – мистецькі, технічні гуртки та клуби за інтересами  які діють в урочний та позаурочний час сприяють поглибленню знань учнів, розширенню кругозору, ефективній підготовці учнів училища до  державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. В училищі  та в пунктах проведення пробного тестування учні проходять  тестування з предметів, які обрали, знайомляться з порядком, витягом із Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо визначення прав і обов’язків учнів, формами тестових завдань, способом та часом повідомлення результатів, тестовими зошитами минулих років. В училищі діє інформаційний куточок, де розміщено умови, адреси, терміни реєстрації і проведення тестування та регіональні пункти  Українського центру оцінювання якості освіти. Учні та їх батьки мають можливість відвідати відкритий урок на тему «Підготовка до ЗНО», який проходить у комп’ютерному класі під керівництвом викладача інформаційних технологій.

Кожен рік випускники училища гідно  проходять зовнішнє незалежне оцінювання і за результатами ЗНО з математики, історії України, української мови і літератури, хімії, фізики, біології, правознавства набирають вище прохідного балу – 140. За минулі роки учні нашого  вищого професійного училища стали студентами вищих навчальних закладів ІІІ - ІV рівня акредитації  і продовжують здобувати  вищу  технічну освіту.